pátek 27. prosince 2013

Essie St. Lucia Lilac & S-he 255

Zdravím,

po Vánočních nehtech jsem si chtěla oddechnout od zlaté, červené či zelené barvě. Teď to chtělo něco jedno barevného. Zvolila jsem si dárek od Ježíška Nikolky v kombinaci s druhým láčkem taktéž od Ježury neteřinky.

Tím prvním je příjemná barva s názvem Essie St. Lucia Lilac je to světle fialová krémovka s příměsí nějakého odstínu šedi. Trochu jsem měla obavu, že nebude krýt. Naštěstí se tak nekonalo a tomuto láčku stačí 2 vrstvy, které schnou poměrně dost rychle, což mi moc vyhovuje.

Tento můj druhý Essie lak má úzký štěteček naproti tomu mému prvnímu laku, kterým je Turqoise and Caicos (široký štěteček). Myslím, že to byla Arvonka, kdo mi podal vysvětlení, že drogérkové Esiie mají široký štěteček. Na ty většinou natrefíte v Německu v DM či Douglasu. Tento úzký typ štětečku bych přirovnala ke Color Clubu a ty já hodně ráda.


No a když jsem původně chtěla něco jedno barevného, tak jsem neodolala pokušení a na prsteníček jsem nalakovala přes 2 vrstvy Essie lak od S-he 255. Nejdříve ho uvidíte s jednou vrstvou:

A protože se mi 1 vrstva fialového krasavce s holo třpytkami zdála jaksi unylá, dala jsem ještě druhou a ta výslednému efektu dodala ten správný šmrnc:

Líbí se vám obě barvičky?

8 komentářů:

 1. pekná lilavá farba a krytie ako bonus :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Suzinko :) a krytí mě opravdu mile překvapilo :)

   Vymazat
 2. Tento som si našla pod stromčekom aj ja, tak už sa naň teším :) A prstenník je krásne oživenie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem zvědavá až nám ho ukážeš na tvých nehtech :) a děkuji :)

   Vymazat
  2. Aj ja :D
   Protože, když jsem ho šla Haničce vyzvednout, tak se mi zalíbil natolik, že jsem doma škemrala o další :D

   Vymazat
  3. Tak to jsem zvědavá i na Tebe, jak bude slušet tvým krasným nehtíkům :)

   Vymazat
 3. Ten Essie je moc krásný no a ostatně i ten S-he. Moc jim to pospolu sluší, příjemně jsi to celý osvěžila tím třpytkatým. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Romčo ten S-he určitě zkusím i samostatně ale špatně kryje :)

   Vymazat