úterý 4. srpna 2015

New In aneb jak peněženka zaplakala během několika posledních měsíců

Krásný den všem,

dnes vám chci ukázat co jsem si pořídila během  několika měsíců. Rozuměj, není to během půl roku ale cca během 3 měsíců.


Do sbírky přicestovaly nějaké laky. Novinku od GS jste určitě zaregistrovali.  Zlatou Coloramu jsem koupila na razítka, stejně tak i nový lak od Miss Sporty s gelovým leskem. V práci máme brigádnici, která dělá Oriflame lady, takže bylo jasné, že musím vyzkoušet lak od Oriflame. Lak bude fungovat i na razítka, co už jsem stihla vyzkoušet.


Nesmí chybět můj oblíbený Nubar. Poli-cure tedy pro mě není zase až takový zázrak, co jsem od něj čekala ale testuji dál, jestli změním  názor. Naproti tomu podkladový lak je skvělý a naprosto mi  vyhovuje jak schnutím tak i tím, že chrání nehty proti zabarvení. GS matná kolekce je také známá. Dále mi padl do oka matný mint lak od kosmetiky MOJE.


V práci jsem ukořistila laky z výprodeje :D


Musela jsem doplnit laky na razítkování, které mi už docházejí a v práci byla akce na Flormar Pretty.Zabydlely se u mě i nějaká ta mazání na nehty a kutikulu.

No a nejhorší co se mi mohlo stát je to, že jsem se naučila nakupovat na Aliexpressu a stala se z toho moje závislost. Nejhorší jsou destičky, které tam vychází za pár šupů. A když si možná říkáte, že jak jsou levný budou to nějaký nefungující křápy ale omyl. Lze s nimi normálně pracovat. Jediná nevýhoda je, že nemají ochranu proti ostrým hranám. Už jsem se stihla i pořezat. No ale jen se jukněte co jsem tam všechno nakoupila.

A čím jste vy udělali poslední dobou radost? :) Mějte se prima :)


7 komentářů:

 1. Super věcičky! Gelový top coat od GS si chci taky pořídit :)

  Recenze na značku Freeman

  OdpovědětVymazat
 2. Wooow, těch destiček :D Těším se, co vytvoříš ! :) Moc se mi líbí ty lesní motivy s jelenem. :)

  OdpovědětVymazat
 3. To sú ale super nákupy! :) Ja som si dlho nič na nail art nekúpila, ale plánujem to napraviť :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tomu hovorím poriadny haul, hlavne teda doštičkový :D Ja sa už celkovo krotím, čo sa lakov a vecí na nail art týka, ale veľmi rada si pozriem nákupy iných a ten tvoj sa mi teda páči veľmi :P

  OdpovědětVymazat
 5. Bazva nákupy :) Destičky jsou krásné :)

  OdpovědětVymazat
 6. i cant wait to see new manicures on you! nice goodies

  OdpovědětVymazat