čtvrtek 5. listopadu 2015

SpaRitual Visionary Awakening Collection

Krásný den všem,

pro letošní zimu  pro Vás SpaRitual připravil kolekci s názvem Awakening. Já Vám dnes ukáži Visionary.Visionary ve mě evokuje mrazivé, slunečné a probouzející se  ráno s námrazou, pokrývající celou krajinu. 
Tento chladivý modrý fešák se dobře lakuje, nikam nezatéká a ani se netáhne. Mám jen jednu menší výtku a tím je krytí. Ač jsem se snažila jak jsem se snažila, tak k plnému krytí pomohla až třetí vrstva. Nicméně pro mě to není žádná tragédie, protože lak i dobře schne. Takže doba lakování a schnutí není nějak extra dlouhá.

Nevím zda se mám opakovat ale štěteček má pořád stejný a pořád skvělý. Krásně se mi s ním vykreslují obloučky a pogumovaný uzávěr se mi krásně drží, v ruce neklouže.
Lak jsem zkoušela dozdobit razítky ve třech variantách, abych nakonec usoudila, že se mi nejvíce líbí s bílými vločkami. Při lakování mi pomáhal Bárník, dělal podrobnou inspekci :D

Pojďme na fotky, jejich opravdu hodně, tak snad vás neunudím k smrti :D

Následuje odborný dozor pod drobnohledem inspektora Barnebyho :)


Následují 3 varianty razítkování, nechám na Vás, které se líbí nejvíce :)

A pokud jste došli až sem nakonec, velice Vám děkuji za trpělivost :)

Lak a celou zimní kolekci najdete zde:
Děkuji českému zastoupení SpaRitual za poskytnutí produktu k recenzi.

4 komentáře:

 1. To je takovej zlatouš, ten Bárníček :D <3
  Váhám mezi první a poslední variantou razítek. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Uzasny odstin. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. Achhh, ten vánoční design je dokonalý, úplně jsem se zamilovala!! A fotky jsou také úžasné, hlavně Barny, ten je tak roztomilý :). A obdivuji tě, že vydržíš čekat ty tři vrstvy, než dostaneš takhle skvělé krytí, já se pořád někde hrabu a mezitím bych to tisíckrát zníčila.. :D :(

  OdpovědětVymazat