úterý 2. srpna 2016

Shangri-La neon stamping nail art

Krásný den všem,

určitě jste si už všimli, že v zahraničí se dělá nail art se zvýrazňovači Sharpie. My je u nás nemáme. A objednávat si je ze zaraničí se mi nechtělo. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit se zvýrazňovači, které jsou běžně dostupné u nás v papírnictví. Volba padla na českou značku Centropen.

Nail art jsem zkoušela několikrát. Upřímně nešlo mi to moc dobře. Ale nakonec se zadařilo. Musíte vychytat způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat.


Nehty jsem nalakovala bílým lakem. Pak narazítkovala motiv z destičky Bundle Monster BM-S110 z kolekce Shangri-La. Pak jsem zvýrazňovači vybarvila jednotlivé plochy. Štětečkem, jemně namočeným v prostředku na čistění brýlí jsem přejela vybarvené plochy. Opravdu jen jemně, aby se barvička jakoby "rozpila" . Přelakováno nadlakem a bylo hotovo.
Jak se vám to líbí a zkusíte to někdo?

10 komentářů:

 1. To je paráda! :) Moc hezké a letní :)

  OdpovědětVymazat
 2. Wow to vypadá skvěle! :) Snad až začnu víc zdobit, tak to vyzkouším..píšu si to na seznam :D

  OdpovědětVymazat
 3. To se povedlo, moc se mi to líbí. :) <3 A Hani, prosím tě, přes co si Bundle Monster objednáváš ? Koukala jsem na jejich oficiální stránky, vybrala asi tak osm destiček + laky, abych pak zjistila, že sem neposílají. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Romčo. Bundle omi objednával Lucka z My Blond World. Takže netuším, kde to obejdnávala.

   Vymazat