sobota 23. března 2013

Razítkování na nehty

Ahoj všem, co sem zavítají. Dneska bych vám ráda ukázala své "cajky" na razítkování :)Velká image destička, kupovala jsem ji na modeláži cena cca 249,- Kč. Líbila se mi hlavně kvůli motivům,  ještě jsem jí nevyzkoušela :D ale brzo napravím. (Omlouvám se za foto, nešlo mi to lépe nafotit) Destička konad m2, tu jsem kupovala v kamenném obchodě modeláže spolu s razítkem, stěrkou a malým bílým speciálním lakem na tiskání, cena byla cca 290,- Kč.
 Tyto 4 destičky mám z aukra. Destička A59 a A48 stály 79,- Kč a ty zbylé 2 m57(není originál KONAD) stála 50,- Kč a ta originální byla za 69,- Kč
Černý lak konad se zlatým shimmerem je také z aukra za 89,- Kč spolu s tím hnědo-zlatým 30,- Kč. Bílý jak už jsem zmiňovala výše byl v sadě. Noa poslední stříbrný Essence je z Rosmmanu ve výprodeji za 30,- Kč (ten už asi neseženete).

Oboustranné razítko je také z aukra za 69,- Kč. No a ta karta asi si říkáte na co? Používám jí jako stěrku, protože ta klasická od Konadu dělá do destiček rýhy :(Na aukru na kupuji od jedné prodávající její nick je Jolca4, pokud byste měli zájem :)

A co vy a razítkování? Zkoušeli jste něco, baví vás to?

Přeji hezký víkend :)

8 komentářů:

 1. Mně se razítkování děsně líbí a láká mne, ale ty destičky jsou celkem dražší (hlavně, když bych chtěla milion motivů :) a bojím se, že mi to nakonec nepůjde :D
  Slyšela jsem, že tyhle karty jsou na razítka nejlepší :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no obávám se Nikol, že tohle nejsou poslední destičky :DDD zase výhoda u těch velkých destiček je, že je tam více motivů

   Vymazat
 2. Mám stejnou tu velkou destičku z modeláže, ještě mám jednu a tenkrát stály 199, což mi na tolik motivů přijde celkem dobrý :). Pak mám ještě další malý.
  Dneska chci po dlouhý době použít razítka, mě se to moc líbí, ale teď na to nějak nebyl čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to já právě zaváhala za tu cenu, a jak ti jdou motivy z toho? mě jdou některý špatně a některý bez problému tak nevím jestli je chyba ve mě nebo v tý destičce

   Vymazat
  2. Mám to stejně. Tu jednu jsem si kupovala hlavně pro jeden motiv, co se mi líbil od Konadu a ten mi zrovna nejde moc razítkovat..přítelova sestra má tu samou destičku a jí ten motiv jde o hodně lépe..asi se to liší i kus od kusu.

   Mají nové motivy těchto destiček, tak jsem už zvažovala koupi, ale teď jsem vůbec nerazítkovala, tak to je zbytečný, ale motivy mají opravdu moc pěkné :).

   Vymazat
  3. také jsem koukala, možná někdy pořídím, ale ne hned :)

   Vymazat
 3. zeptejte se, prosím, já si je koupit

  OdpovědětVymazat